CYKLOBUSY V REGIONU

Informace o cyklobusech v regionu a jejich jízdních řádech

Obecně prospěšná společnost Branka o.p.s. ve spolupráci s Královehradeckým krajem, CDS Náchod a místními úřady již tradičně organizuje provoz cyklobusů v našem regionu. Tyto cyklobusy tak umožní vášnivých cyklistům i cykloturistům navštívit zajímavá místa našeho kraje a prodloužit tak celkovou dojezdovou vzdálenost vašich plánovaných tras.

Cyklobusy v Kladském pomezí

Vydejte se na výlet bez auta a využijte přepravy cyklobusů, které vás dovezou do atraktivních míst Kladského pomezí nebo Gór Stolowych v Polsku. Na konci května opět vyjedou první pravidelné linky cyklobusů, které organizuje a propaguje společnost Branka, o.p.s., zabývající se rozvojem cestovního ruchu v Kladském pomezí. První linkou se dostanete z Hradce Králové přes Náchod do Adršpachu a dále až na Pomezní boudy a druhá vozí návštěvníky z Náchoda do polské Kudowy Zdróje, Karlówa, Wambierzyc až do Broumova.

Pro zájemce budou v informačních centrech připraveny letáky s jízdními řády a také nové mapy s cyklotrasami v Kladském pomezí, které si díky svému formátu snadno při své jízdě schováte do kapsy či do batohu.

Jízdní řády cyklobusů naleznete také na www.kladskepomezi.cz.

Archív: 2020. 2019, 2018, 2017, 2016, 2015

Cyklobusy do Orlických hor

Regionem projíždějí i další linky cyklobusů do Orlických hor. Více se o nich dozvíte na www.euro-glacensis.cz.

Archiv: 2018

Cyklobusy v krkonoších

Vyrazit na kolech můžete také přímo do Krkonoš. Vyrazit můžete vlakem směrem Trutnov a tam se napojit na některou z tras nebo pokračovat až do Krkonoš. Případně můžete využít i cyklobusu, který projíždí Kladské pomezí a jede z Hradce Králové přes Náchod až na Pomezní boudy a pak využít místní trasy či cyklobusy.

Informace o krkonošských cyklobusech naleznete: http://www.krkonose.eu/cs/cyklobusy