vaše REKLAMA U NÁS v infocentru

Prezentace Vašich služeb na našem webu či přímo v TIC

Naším cílem je poskytovat turistům a dalším návštěvníkům našeho regionu plnohodnotný rozsah informací, které umožní klidné a příjemné strávení času na Červenokostelecku.

V zájmu této snahy poskytujeme jak na tomto regionálním webu www.cervenokostelecko.cz, tak i v rámci námi provozovaného Informačního centra informace o nabídce nejrůznějších služeb, možnostech ubytování a stravování, tipech na nejrůznější pěší, automobilové či cyklo výlety.

Samozřejmostí je poskytování informací o nejrůznějších kulturních, společenských či sportovních akcích v našem regionu či v blízkých sousedních regionech a s tím spojený případný předprodej vstupenek na tyto akce.

Zápis firem a nabídky služeb ZDARMA

Nabízíme hned několik možností prezentace Vašich činností. Budeme proto velice rádi, pokud nám poskytnete kontaktní či jiné popisné informace o Vašich nabízených službách a tím nám umožníte lépe informovat turisty, občany či další osoby o nabízených službách v Červeném Kostelci a okolí.

Tato služba uveřejnění v našich regionálních seznamech je poskytována ZDARMA:

Nabídka služeb a možnosti ubytování a stravování jsou prezentovány také návštěvníkům (příchozím či volajícím) Informačního centra v okamžiku, kdy hledají tyto služby. Tyto údaje jsou dále také využívány naším IC při tvorbě informačních materiálů o možných výletech v okolí a nabídce služeb, možnosti ubytování či stravování na trase výletů apod. O zařazení do těchto seznamů můžete požádat na základě vyplněného formuláře. Takto vyplněný formulář stačí vyplnit on-line a odeslat. V případě dotazů či nejasností nás kontaktujte na telefonu 724 088 587.

Prezentace kulturních a společenských akcí - zdarma

V případě, že jste organizátorem kulturně-společenské akce v našem regionu rádi Vaši akci budeme propagovat jak přímo v našem informačním centru (plakáty, pozvánky), tak i prostřednictvím našeho FACEBOOKU (https://www.facebook.com/cervenokostelecko).

V takovém případě nám stačí pokud nám zašlete e-mailem informace o akci, uvedete kontakty na sebe či zodpovědnou osobu pověřenou organizací akce a případně zašlete doplňující informace o programu, vhodnou další fotodokumentaci (nejlépe soubory *.jpg), či jiné potřebné dokumenty.

Předprodej vstupenek v rámci infocentra

Potřebujete prodejní místo pro prodej vstupenek na Vámi pořádanou kulturní či společenskou akci? Zařadíme Vaše vstupenky do našeho předprodeje vstupenek v Informačním centru a návštěvníci Vaší akce si je budou moci zakoupit předem u nás.

Tato služba je zpoplatněna na základě vzájemné dohody. V případě zájmu o tuto službu nás kontaktujte.