Tábořiště Špinka

Tábořiště Špinka u Červeného Kostelce

Kontaktní informace k ubytování

Fotogalerie ubytování

Mapka oblasti / umístění ubytování v regionu

Rychlá informace:

Popisné informace k ubytování

Tábořiště Špinka nabízí široké spektrum možnosti ubytování - pod širákem, ve vlastních stanech, ve vlastních karavanech nebo obytných automobilech, v pronajatých stanech, v pronajatých karavanech, v pronájatých maringotkách, v pronajatých chatkách, na plovárně - pro romantiky ( bez elektřiny ).

Dále je možný celosezónní pronájem stanovacího místa, celosezónní pronájem stání pro karavan, celosezónní pronájem maringotky, celoroční stání pro karavany nebo obytné vozy a pro maringotky.

Tábořiště se rozkládá na cca 4000 m2 travnaté plochy a jerozděleno do tří částí. Jedna část se nachází v okolí recepce - tady parkují karavany s celosezónním pobytem , druhá část vedle pláže - ta je vhodná pro stany i pro karavany - je místy porostlá stromy , takže jsou zde i stinná místa. Třetí část se nachází za lesíkem, dále od recepce - zde je naprostý klid a je vhodná jak pro stany tak i pro karavany, ale není zde možnost napojení na elektrickou přípojku.

Zhruba uprostřed tábořiště se nachází recepce, sprchy, a umývárna. Zde je k dispozici pitná voda. Teplá voda je zajištěna solárním ohřevem takže pokud nesvítí slunce teče jen studená. Poblíž recepce v lese jsou WC. Část WC jsou suché záchody se septikem a od roku 2010 jsou vybudovány 2 nové chemické WC . Vedle recepce je občerstvení KELIŠ BAR s posezením, veřejná pláž, hřiště na nohejbal či volejbal a také hřiště na Petanque. O 150m dále je kiosek kde se dají koupit základní potřeby , potraviny a objednat pečivo. V centrální části tábořiště je v provozu celonoční veřejné osvětlení.

Chci vyhledat jiné ubytování na Červenokostelecku

Chci použít on-line vyhledávač ubytování CZeCOT

Rychlý dotaz do informačního centra - mail

Nenalezli jste se na našem seznamu ubytovatelů na Červenokostelecku? Přidejte svoji firmu ZDARMA ! Využijte dalších možností prezentace na našem webu a v informačním centru. Nalezli jste chybu v této prezentaci - napište nám.