Pension U Holzäpfelů

Pension U Holzäpfelů

Kontaktní informace k ubytování

Fotogalerie ubytování

Mapka oblasti / umístění ubytování v regionu

Rychlá informace:

Popisné informace k ubytování

K dispozici část objektu se samostatným vstupem do ubytovacích prostor - vhodné pro rodinu s dětmi nebo skupiny

do 6 osob. Spotřeba elektrické energie, teplé a studené vody, plynu a dřeva do krbu v ceně pobytu. Sociálních zařízení v přízemí, vytápění objektu plynem nebo horkovzdušné od krbu v přízemí. NEW bezdrátový internet - wifi - v ceně pobytu. Parkování v uzamčené garáži či na parkovišti pensionu

Stravování v cca 300m vzdálené restauraci

Kuchyňská linka s vybavením, sporák, lednice s mražákem, varná konvice, mikrovlná trouba, sprchový kout

Ložnice 1 - Ložnice je umístěna podkroví. Vybavena je 4 postelemi s nočními stolky. K dispozici jsou křesla, konferenční stolek a skříně s úložnými prostory. Ve výbavě nechybí deky, polštáře a povlečení.

Ložnice 2 - Ložnice je umístěna podkroví. Vybavena je 2 postelemi s nočními stolky. Ve výbavě nechybí deky,polštářě a povlečení.

Možnost grilování na venkovním ohništi, k dispozici zahradní nábytek a opalovací lehátka pro chvíle pohody. Možnost parkování vozidla u pensionu, k dispozici uzamykatelná garáž. V podkroví sportovní místnost - "ping pong"

Chci vyhledat jiné ubytování na Červenokostelecku

Chci použít on-line vyhledávač ubytování CZeCOT

Rychlý dotaz do informačního centra - mail

Nenalezli jste se na našem seznamu ubytovatelů na Červenokostelecku? Přidejte svoji firmu ZDARMA ! Využijte dalších možností prezentace na našem webu a v informačním centru. Nalezli jste chybu v této prezentaci - napište nám.