Bouda Pod Sněžkou

Bouda Pod Sněžkou

Popis ubytování - informace:

Bouda byla v roce 2004 kompletně zrekonstruována.

Ubytovací kapacita je 34 lůžek plus 4 přistýlky, nabízíme 2 až 4 lůžkové pokoje a dvoupokoje. U několika pokojů je možnost přistýlky v podkroví, které je spojeno s pokojem vyklápěcími schůdky. Pokoje mají svoji koupelnu a jsou vybaveny TV se satelitním příjmem. Příjemná je i cenu ubytování. Bouda navíc nabízí k využití vlastní saunu, whirlpool (pro 5 osob), stolní tenis, fotbálek, klubovou místnost s krbem (možno použít také jako školící mistnost, nebo kuřárnu). Dále má místnost pro úschovu kol a novou lyžárnu se sušákem bot. Máme v celém objektu WIFI!

Ubytovat je možno se na libovolný počet dní - nemáme turnusy.Horská chata - Bouda Pod Sněžkou [GPS: s.š. 50° 43´ 14.68˝ v.d. 15° 43´ 34.12˝], je umístěna na unikátním místě - na samotě na konci cesty v Obřím Dole, který je nazýván pro nádhernou přírodu Perlou Krkonoš. Chata leží v Krkonošském národním parku, 3 km od turistického centra Pece pod Sněžkou, v nadmořské výšce 950 m n.m. Na místě, kde je "nádherné ticho hor, výběrové ticho se zárukou" a kde jsou hvězdy jasnější a níž...

Bouda Pod Sněžkou je místem k občerstvení, ale i možností k ubytování a vychutnání si okolních krás. Je oázou klidu vhodnou k relaxaci, lelkování, krátkým procházkám do okolí nebo i větším výšlapům pěšky nebo na kole, v zimě na běžkách, sněžnicích, či na "ski-alpech", a samozřejmě ubytování pro sjezdaře brázdící známá lyžařská centra v okolí.

Bouda navíc nabízí k využití vlastní saunu, whirlpool, stolní tenis, fotbálek, klubovou místnost s krbem (školící místnost), venkovní ohniště a pro své hosty zdarma parkoviště.

Kapacita:

Typ: CHATA

Fotogalerie:

počet lůžek (+ přistýlek):

34 + 4

Kontaktní informace: