Autokemp Brodský

Autokemp Brodský u Červeného Kostelce

Kontaktní informace k ubytování

Fotogalerie ubytování

Mapka oblasti / umístění ubytování v regionu

Rychlá informace:

Popisné informace k ubytování

K ubytování jsou pro vás připraveny chatky, obytné buňky nebo se můžete ubytovat ve vlastním stanu. Jelikož jsme autocamp, poskytujeme služby a zázemí také pro karavany. Chatky jsou čtyřlůžkové, s možností přistýlky v podkroví. Výbavu chatky tvoří dvě patrové postele s lůžkovinami , stůl, 4 židle , velká a malá skříň, světlo a zásuvky. V případě potřeby je možné i vytápění. Výbava obytných buněk je totožná s výbavou chatek. Před chatami jsou velká ohniště s posezením.

Plocha pro stany či karavany je v příjemném stínu březového háje nebo na slunné travnaté louce. Parkování automobilu je možné přímo vedle postaveného stanu či karavanu. Rovněž tak oheň je možné si rozdělat u vlastního stanu.

Provozní doba kempu je sezónní, a to od dubna do října. Stravování je možné v originální vodnické restauraci, nebo z vlastních zdrojů. Přímo v areálu je prodejna základních potravin, drogerie a denního tisku. V autocampu je také rychlé občerstvení a zahradní restaurace. K dispozici je společná kuchyňka s plynovými vařiči a dřezy s teplou vodou na mytí nádobí. V případě přání lze zajistit polopenzi i plnou penzi.

Dobře udržované sociální zázemí v kempu. K dispozici je dostatečné množství dámských i pánských toalet včetně dětské. Umyvárny, sprchy i toalety jsou komplet vykachlíčkovány. Teplá voda je k dispozici, ve sprchách na mincovníky (10Kč). Celé sociální zařízení se průběžně uklízí po celý den. V autocampu je krásné přírodní dětské hřiště s houpačkami, kolotočem, prolézačkami a pískovišti. Dále je k dispozici hřiště na nohejbal či volejbal, půjčovna sportovních potřeb a lodí, kde si můžete půjčit pramice, kánoe, kajak, surf, plachetnici či šlapadlo.

V kempu je společenská místnost s televizí a ošetřovna pro případ úrazu. Autocamp je oplocen a v noci hlídán. V kempu je k dispozici úschovna kol.

Chci vyhledat jiné ubytování na Červenokostelecku

Chci použít on-line vyhledávač ubytování CZeCOT

Rychlý dotaz do informačního centra - mail

Nenalezli jste se na našem seznamu ubytovatelů na Červenokostelecku? Přidejte svoji firmu ZDARMA ! Využijte dalších možností prezentace na našem webu a v informačním centru. Nalezli jste chybu v této prezentaci - napište nám.