Talkshow Zdeněk Troška & Petr Vondráček

Talkshow Zdeňka Trošky s Petrem Vondráček slibuje především salvu historek, kterými český kontroverzní režisér častuje své publikum při každé příležitosti. Petr Vondráček se mu pokusí sekundovat, ale hlavně nahrávat, což si zdatně cvičí v pořadu Hádej, kdo jsem.

Hlavní hvězdou talkshow bude však Zdeněk Troška. Tento režisér si získal slávu, ale také zástup těch nejtvrdších kritiků trilogií Slunce, seno… Už předtím, přesněji v 80. letech, tedy krátce po studiích na pražské FAMU a také ve francouzském Lycée Carnot v Dijonu, natočil film Bota jménem Melichar. Sám sebe a také značnou diváckou přízeň našel v pohádkách, jako jsou O princezně jasněnce a létajícím ševci, Princezna ze mlejna, Z pekla štěstí a další. V r. 2002 se pokusil od svých snímků odklonit historickým dramatem Andělská tvář v produkci Jiřího Pomeje. Titul nejkontroverzního českého režiséra naší kinematografie potvrdil divácky veleúspěšnou, kritiky nenáviděnou sérií Kameňáků. Mimo těchto snímků, hodnocených jako nejhorších v české kinematografii, ale také režíroval muzikály v pražském divadle Kalich a inscenoval Verdiho operu Don Carlos na scéně Národního divadla.

Jeho konverzačním partnerem bude zpěvák a herec Petr Vondráček, známý především z populárního pořadu Hádej, kdo jsem. Vedle toho hraje v rock’n’rollové kapele Lokomotiva. Vidět jsme ho mohli také v seriálu Velmi křehké vztahy nebo v několika filmech, například v pohádce O ječmínkovi nebo v romantickém snímku Bestiář.
 
vice informací také na www.nsuvadi.cz (náchodský swing)
Místo konání akce
 
Kolárovo divadlo
Police nad Metují

Datum konání akce
 
17. března 2011

Ceník vstupenek
 
Cena vstupenek k prodeji
    Kč 

Předprodej vstupenek
 
Cestovní a informační centrum
CA SUR, s.r.o.
5.května 603, Červený Kostelec
(přímo naproti Penny Marketu)
 
Telefon: 498 100 657