VELKÁ ZEBRA aneb Jak že se to jmenujete?

velká zebra
2. divadelní hra v předplatném
Jean-Jacques Bricaire, Maurice Lassayques
Divadlo PALACE Praha

Hrají: Ondřej Vetchý, Kateřina Hrachovcová – Herčíková, Jaromír Dulava, Jana Janěková ml. / Dana Černá / Kamila Špráchalová, Martina Hudečková / Dagmar Čárová, Zdeněk Vencl / Otmar Brancuzský.

Christian má "nemoc". S každou ženou vydrží jen chvíli. Byl ženatý s Gisele, ale po čase na něj padla hrůza a pocítil nepřekonatelnou potřebu utéct. Aby své svědomí alespoň částečně utišil, uzavřel ve prospěch své ženy vysokou životní pojistku a předstíral, že se na rybách utopil.

Tento trik úspěšně použil v životě dvakrát a právě se ho chystá zrealizovat potřetí. Jenomže tentokrát mu osud postaví do cesty problém v podobě přítele z dětství, který ho pozná podle náhodné fotografie v novinách a navštíví ho.

Christian, který měl vždy vše dopodrobna naplánováno, musí najednou improvizovat a ke své hrůze se ocitá tváří v tvář se svými "vdovami" i novou snoubenkou. Podaří se mu tuto nezávidění hodnou situaci zvládnout i potřetí?

Předprodej vstupenek v IC Červený Kostelec
Ceny vstupenek: 260, 240, 220 Kč

Pozor: 
původní termín představení byl stanoven na sobotu 25.2.2012 v 19:30, ale došlo ke změně tohoto termínu na pátek 24.2.2012 19:30 hodin.

více informací o souboru: http://www.divadlopalace.cz
Místo konání akce
Červený Kostelec
Divadlo J.K.Tyla 
Datum konání akce
24. února 2012 (pátek)
19:30 hodin

Ceník vstupenek
vstupné: 260, 240, 220 Kč
 

Předprodej vstupenek
Cestovní a informační centrum
CA SUR, s.r.o.
5.května 603, Červený Kostelec
(přímo naproti Penny Marketu)
Telefon: 498 100 657
e-mail: info@casur.cz