Benefiční koncert Václava Hudečka

Václav Hudeček - koncert
Oblastní charita Červený Kostelec Vás srdečně zve na KONCERT VÁCLAVA HUDEČKA, který se koná ve čtvrtek 30. srpna 2012 v 19:00 hodin v Divadle J. K. Tyla v Červeném Kostelci.

Výtěžek koncertu podpoří provoz Hospice Anežky České (www.hospic.cz)

Uslyšíte skladby Františka Bendy, Ludwiga van Beethovena, Antonína Dvořáka, Pabla de Sarasate. Na klavír bude doprovázet Lukáš Klánský.

Věříme, že společně s vámi prožijeme příjemný večer v závěru prázdnin.
Těšíme se na Vaši účast.

Vstupné 180,- Kč, zlevněné vstupné 150,- Kč (důchodci, studenti, děti do 18 let, ZTP)
Předprodej vstupenek v IC Červený Kostelec (tel: 498 100 657, info@casur.cz)
Akce je součástí veřejné sbírky oznámené Krajskému úřadu v Hradci Králové. Vstupné bude použito na přímou podporu projektu hospicové péče.


Václav Hudeček zahájil svoji příkladně strmou cestu mezi českou a mezinárodní interpretační elitu v šedesátých letech. Již ve věku patnácti let v roce 1967 vystoupil na koncertu v Londýně s Royal Philharmonic Orchestra. O den později ho slyšel legendární David Olstrach, předpověděl mu velkou budoucnost a nabídl mu pedagogickou pomoc. od roku 1970 až do Olstrachovi smrti v roce 1974 byl žákem tohoto velkého Mistra. Od svého londýnského debutu vystupoval po celém světě na nejprestižnějších podiích s nejlepšími světovými orchestry, jakož i na světových festivalech (Osaka, Salzburg, Istanbul, Perth, Helsinky). Systematicky se stará o pomoc nastupující české interpretační generaci a to jak každoročním pořádáním letních houslových kurzů v Luhačovicích, tak představováním těch nejlepších jeho hostů na svých koncertech.
Místo konání akce
Divadlo J.K. Tyla
Červený Kostelec


Datum konání akce
čtvrtek 30. srpna 2012
(v 19:00 hodin)


Ceník vstupenek
Vstupné 180,- Kč
Zlevněné vstupné 150,- Kč
(důchodci, studenti, děti do 18 let, ZTP)


Předprodej vstupenek
Cestovní a informační centrum
CA SUR, s.r.o.
5.května 603, Červený Kostelec
(přímo naproti Penny Marketu)
Telefon: 498 100 657      
e-mail: info@casur.cz