AKTUALITY‎ > ‎Informace o akcích‎ > ‎

U nás na zámku!

přidáno: 2. 6. 2011 6:23, autor: Infocentrum Červený Kostelec   [ aktualizováno 2. 6. 2011 6:28 ]

U nás na zámku!  - letní minifestival Náchod

Co se bude dít 25. června U nás na zámku? Bude se hrát – dobře a pro dobrou věc, a to v rámci letního minifestiválku U nás na zámku! Na akci na nádvoří náchodského zámku zahrají čtyři skupiny z Náchodska – country popoví Nacopak Band, jazz-funkoví Jazz Generation a Annabase a šansonoví 6 NaChodníku. Výtěžek připadne obecně prospěšné společnosti Pomocné tlapky.

Poslední červnový víkend se budou na nádvoří náchodského zámku dít věci! Náchodský SWING zde uvede příjemné odpoledne plné kvalitní a zábavné regionální hudby. Všem, kteří budou chtít přivítat léto (a třeba se také rozloučit se školním rokem), zahraje nejprve známá náchodská kapela, která nezkazí žádnou legraci, Nacopak Band. V jejich provedení se můžeme těšit na countrypopové hity naší historie, jako je to nejlepší od Olympiců, Suchého a Šlitra, Waldemara Matušky a dalších.

Na poněkud odlišnou notu nás naladí dvě jazz-funková uskupení sestavená z hudebníků z celého Náchodska: Annabase a Jazz Generation. Tyto kapely nám přichystají ve vlastních aranžích ty nejlepší jazz-funkové pecky. Uslyšíme tak hudbu Jamese Browna, Stevieho Wondera, Milese Davise a dalších. Annabase nám navíc jistě zahraje i něco z vlastní tvorby.

Pohodové odpoledne vyvrcholí při vystoupení jednoho z nejpovedenějších hudebních projektů regionu, šansonových 6 NaChodníku. Skupina nám zahraje písně z CD z r. 2008 Bar Babylon, ale možná, že se dočkáme také nějaké novinky z dlouho připravovaného nového alba.

Vstupné bude činit 100 Kč v předprodeji nebo 120 Kč přímo v den konání na místě. Vstupenky koupíte na předprodejních místech projektu Náchodský SWING uvádí… od 6. 6. 2011, tedy v IC Náchod, Broumov, Česká Skalice, Červený Kostelec (zde i v Trafice Dali), Hronov, Nové Město nad Metují a Police nad Metují. Další informace získáte na stránkách www.nsuvadi.cz. Výtěžek půjde na potřeby obecně prospěšné společnosti Pomocné tlapky, která se zabývá chovem, předvýchovou a výcvikem asistenčních psů pomáhajícím tělesně postiženým, nevidomým ad.

Tak 25. června U nás na zámku!

Místo konání akce
 
nádvoří náchodského zámku, Náchod
Datum konání akce
 
sobota 25.6.2011  .

Ceník vstupenek
 
vstupné v předprodeji 120,- Kč

 
Předprodej vstupenek
 
Cestovní a informační centrum
CA SUR, s.r.o.
5.května 603, Červený Kostelec
(přímo naproti Penny Marketu)
 
Telefon: 498 100 657
 
 
 
 
Comments