Akce v Prodejní zahradě T.R.E.E.S. 2012

kalendář akcí
Soukromé zahradnictví TREES ve své Prodejní zahradě na ul. 17. listopadu v Červeném Kostelci pořádá v průběhu jara až podzimu cyklus zajímavých akcí, které jsou určeny nejen pro obdivovatele kytiček a pěstitele nejrůznějších rostlin. 
Přijměte tedy i vy pozvání na některou z těchto zajímavých akcí.

Sobota 28.4.2012 od 19:00 hodin - KONCERT Cirkus Ponorka - Honza Ponocný

cirkus ponorka
Když půjdete na koncert Cirkus Ponorka, asi budete na první pohled překvapeni. Na pódium vystoupí jediný člověk s akustickou kytarou a začnou se dít věci. Během chvíle za pomocí zvukových efektů a dvou mikrofonů poskládá zvuk celého bandu, v němž nechybí bicí, basa, několik kytarových partů a dokonce pěvecký sbor. Honza Ponocný, muzikant tělem i duší, s bezmála dvacetiletou profesionální zkušeností, který se pokusil zkusit to jinak a stal se tak jednou z nejzajímavějších hudebních událostí poslední doby (nominace na objev roku 2009 v televizi Očko.) Honza je autorem hudby k mnoha divadelním představením a k celovečerním filmům, např. k novému českému snímku režisérky Alice Nellis s názvem Perfect Days.
Vstupné v předprodeji 120 Kč a na místě 150 Kč 

Sobota 5.5.2012 od 14:00 hodin Přednáška o mykorhíze

přednáška
Velmi zajímavá přednáška proběhne v naší francouzské zahrádce. Dozvíte se jak mykorhizní houby fungují, jak s rostlinami spolupracují a jak je správně používat pro docílení kvalitního růstu rostlin. 
(vstupné zdarma)

Sobota 12.5.2012 od 10:00 a od 14:00 hod. - Výstava skalniček s průvodním slovem

výstava skalniček
Dozvíte se jak používat a kombinovat skalničky, nároky na jejich pěstování na skalkách a v truhlíkách.
Jaké substráty používat pro jejich dobrý vývoj a mnohem více Vám sdělí Milan Antropius.

Sobota 19.5.2012 - Výtvarná dílna pro malé i větší zahradníky

výtvarná dílna
Malování květináčů a originálních cedulek ke kytičkám, výsadba a poznávání letniček a bylinek (veškerý materiál zajištěn).Součástí programu budou drobné zahradnické hry pro Vaše děti.  
(vstupné zdarma) 

Sobota 26.5.2012 od 16:00 hod. - Když zvířátka hrají divadlo

když zvířátka hrají divadlo
scénografie Jitka Hudcová, hrají Johana Vaňousová, Jana Kollertová. „... a tak to hloupoučká zvířátka všechno popletla – kačena, jakožto vlk, se zamilovala do šakala (myslivce), takže neměl kdo sežrat prasátko, jakožto babičku, a proto mu nezbývalo než se kamarádit se slonem, jakožto Červenou karkulkou.“  
vstupné 40 Kč 


Sobota 26.5.2012 od 18:00 hodin - Čtení Josefa Somra (Zahradníkův rok od Karla Čapka)

čtení J.Somra
Naše pozvání přijal herec pan Josef Somr který nám bude číst z knihy „Zahradníkův rok“ od Karla Čapka.
Dozvíme se Jak se zakládají zahrádky, Jak vzniká zahradník, O umění zahradnickém a aktuální Zahradníkův Máj. Výtěžek ze čtení Josefa Somra bude věnován Hospicu Anežky České v Červeném Kostelci.
Vstupné v předprodeji 100 Kč a na místě 120 Kč (Výtěžek jde na charitu) Sobota 26.5.2012 od 19:00 hodin - KONCERT Jelení Loje

jelení loje
LIPSTICK DEER CABARET, Okouzlující, ženské, pěvecké tělísko s doprovodem.
5 laní a jeden jelen v písních plachých i divokých
/ JAZZ & SWING & FUN.
Jelení loje jsou bezprostředně účinkující kapela, která se díky jedinečné kombinaci Energie, zpěvu a tance vstřebává mnohem rychleji než standardní kapely. Libými tóny jazzu léčí každou popraskanou duši a do žil vhání omračující legraci.
Vstupné v předprodeji 120 Kč a na místě 150 Kč (Zvýhodněná vstupenka na čtení Josefa Somra a koncert Jelení Loje v předprodeji 200 Kč a na místě 250 Kč 

Sobota 9.6.2012 od 10:00 a od 14:00 Výstava trvalek s průvodním slovem

výstava trvalek
Pokud se chcete dozvědět zajímavé informace o používání trvalek ve Vašich zahradách, pro Vás bude průvodní slovo zahradníka Milana Antropiuse velkým přínosem.  (vstupné zdarma) Sobota 30.6.2012 od 19:00 hodin - KONCERT ASPM Jan Spálený

jan spálený
Původně folkbluesové Trio léty dospělo a koncem minulého tisíciletí vyzrálo do podoby crossoverového kvintetu. ASPM (Amatérské sdružení profesionálních muzikantů) se pohybuje virtuózně na pomezí žánrů blues, jazz, gumbo, folk a jejich vzájemným dotýkáním si vytváří vlastní nezaměnitelné výrazivo. Hřídelí ASPM je Jan Spálený – muzikant – vypravěč, který je autorem většiny písní, zpěvákem i hráčem na kornet a piano.
Vstupné v předprodeji 120 Kč a na místě 150 Kč 

Sobota 28.7.2012 od 19:00 hodin - KONCERT Ivan Hlas Trio

ivan hlas trio
Na tomto hudebním projektu se kromě nestárnoucího textaře, hudebníka a hlavně kytaristy IVANA HLASE dále podílí violoncellista JAROSLAV OLIN NEJEZCHLEBA, jenž je znám z působení v kapelách
MARSYAS či ETC a dále kytarový ekvilibrista NORBI KOVACS.
Vstupné v předprodeji 120 Kč a na místě 150 Kč 

Pátek 31.8.2012 od 19:00 - KONCERT Petr Skoumal a jeho přátelé 

petr skoumal
Petr Skoumal je známý především jako skladatel filmové a večerníčkové hudby. Hudební znalec však ví, že se nesmazatelně zapsal i do vývoje rockové hudby u nás – několik let koncertoval a tvořil s kapelou ETC Vladimíra Mišíka, dlouhodobě také spolupracuje s Michalem Prokopem.
Vstupné v předprodeji 120 Kč a na místě 150 Kč (POZOR VYJÍMEČNĚ V PÁTEK) Sobota 29.9.2012 od 19:00 hodin - KONCERT Swingsextet Náchod

swing sextet
Tato jazzová formace vznikla náhodně v roce 1993. Solisté Náchodského big bandu sestavili pro příležitost oslavy kulatého jubilea zvukaře, který s orchestrem dlouhá léta spolupracuje, menší kapelu s dixielandovým repertoárem. Swing sextet účinkuje příležitostně na jazzových festivalech po České republice, v roce 1997 navázal kontakt s vynikajícím brněnským jazzovým zpěvákem Laďou Kerndlem a pravidelně s ním vystupuje.
Vstupné v předprodeji 80 Kč a na místě 100 Kč
Místo konání akce
Červený Kostelec
Prodejní zahrada TREES
ul. 17. listopadu

Datum konání akce
duben - září 2012

Ceník vstupenek
Zvýhodněné vstupné v předprodeji od 80 - 120 Kč (dle typu akce), vstupné na místě pak od 100 - 150 Kč
Některé akce zdarma.

Předprodej vstupenek
Cestovní a informační centrum
CA SUR, s.r.o.
5.května 603, Červený Kostelec
(přímo naproti Penny Marketu)
Telefon: 498 100 657
e-mail: info@casur.cz