SCREAMERS - v proudu času

schramers
Populární travesti skupina Screamers opět míří do Červeného Kostelce se svým zbrusu novým zábavným pořadem. Pánové nejvyšších kvalit v oboru travesti mají stále úspěch po celé České republice i v zahraničí. Slavná šestice mužů pobaví návštěvníky spoustou hudby starší i nové produkce a ukážou, že i z muže se dá udělat krásná žena, které nejedna dáma závidí ladné pohyby.

SCREAMERS již byli představeni televizním divákům v pořadech Žito, Sauna, Prima jízda, Silvestrovský pořad Tak neváhej a toč!, Snídaně s Novou, Rande, Vabank, Hogo Fogo, Show Jana Krause, TV Markíza, VTV a také se podíleli na natáčení spousty klipů k písničkám a také celovečerních filmů např. Otesánek a Mandragora. Skupina se stala semifinalisty 1 ročníku souteže Česko Slovensko má talent.

Skupina má šest členů, kteří ve svém vystoupení ztvárňují zpěvačky a zpěváky české a zahraniční populární hudby např. I. Czáková, H. Vondráčková, H. Zagorová, E. Pilarová, H. Janků, D. Rolinsová, V. Špinarová, C. Dione, T. Turner, Cher, J. Rusch, A. Pugačeva a mnoho jiných.

Vstupné: 250,- Kč. Předprodej vstupenek v Informačním centru Červený Kostelec.

více info také na www.screamers.cz

Místo konání akce
Červený Kostelec
Divadlo J.K.Tyla 
Datum konání akce
17. února 2012 (pátek)
19:00 hodin

Ceník vstupenek
vstupné: 250 Kč
 

Předprodej vstupenek
Cestovní a informační centrum
CA SUR, s.r.o.
5.května 603, Červený Kostelec
(přímo naproti Penny Marketu)
Telefon: 498 100 657
e-mail: info@casur.cz