Radim Hladík a BLUE EFFECT (akce u sousedů)

Sport klub UFO RACING TEAM v Náchodě Bělovsi zve všechny příznivce motocyklového sportu a dobré hudby na koncert Radim Hladík a Blue effect
pátek 17.června od 20.00 hodin

Koncerty Blue Effect je možno vidět a slyšet ve dvou variantách, v „elektrické“ nebo unplugged. Osobně jsem byl na obou a měl jsem vážný problém si vybrat, v jaké variantě pro Vás koncert v Náchodě uspořádat. Nejraději bych měl obě, ale to bohužel nejde . Obě jsou neskutečně „našlapané“, z obou vyzařuje lehkost , pohoda ale i absolutní profesionalita a neuvěřitelná energie. Nakonec po konzultaci s „dvorním zvukařem“ jsme se rozhodli pro variantu elektrickou a můžete mi věřit, nebudete litovat !

Koncert se koná ve venkovních prostorách areálu klubu i za mírně špatného počasí (v takovém případě pláštěnky s sebou) . Bude se opékat maso a točit pivko, proto je možno přijít už od 19.00 hodin a příjemně se na koncert naladit. V tisku byla zveřejněna informace , že před koncertem předskočí jablonecká rocková kapela Orfeus-Beat. Bohužel nepředskočí, omluvili se pro jiné povinnosti a my se Vám tímto také omlouváme. Nic to ale nevadí , Radim Hladík a jeho „parta“ jsou zárukou skvělého hudebního zážitku a po jejich koncertě bude až do pozdních nočních hodin hrát pro radost místní elektroakustické sdružení PRORADOST.
 
Vstupné v předprodeji/na místě: 250,-/280,- Kč (V ceně vstupenky je zahrnuta 1 porce grilované dobroty)

———————————————————————————————–

Sport klub UFO RACING TEAM se nachází v Náchodě Bělovsi , souřadnice GPS: 50°25’42.024″N, 16°11’33.805″E. Autem od hypermarketu Albert (původně Hypernova u polských hranic) rovně přes hlavní silnici, a pak stále rovně směrem k Polo nábytku, klub je po pravé straně viz mapka

Vstup do areálu je nově povolen pouze s platnou klubovou kartou (možno zakoupit na místě při vstupu). Roční jednorázový příspěvek činí 30,- Kč. Zakoupení karty nezavazuje jejího držitele k žádným povinnostem.
Místo konání akce
 
Sport klub UFO RACING TEAM v Náchodě
 

Datum konání akce
 
pátek 17.6.2011 od 20:00 hod.
 
Ceník vstupenek
 
vstupné v předprodeji 250,- Kč
na místě 280,- Kč
 

 
Předprodej vstupenek
 
Cestovní a informační centrum
CA SUR, s.r.o.
5.května 603, Červený Kostelec
(přímo naproti Penny Marketu)
 
Telefon: 498 100 657