Paměti Amorovy

Divadelní představení v neděli 20.3.2011 od 17:00 - Paměti Amorovy
Srdečně zvaný divák vstoupí prostřednictvím divadla do domácnosti Valentýna Amora zrovna v okamžiku, kdy končí svou kariéru a vydává paměti. Z marketingových důvodů se pak rozhodl předvést se svými andělskými pomocníky – mistrně ztvárněnými oblíbenými herci z Nemravných pohádek a Dona Quijota – své nejznámější kauzy divadelní formou.

Pozvaný návštěvník – divák, tak s úžasem v 8 příbězích sezná, jak to opravdu bylo s Evou a Adamem, s praotcem Čechem a jeho kamarády ze Starých pověstí českých, co předcházelo zavraždění Ceasara, jaký byl všední den stárnoucí nezkrotné Angeliky, původní a jedině pravý text Máchova Máje atd.

Celé toto dušezpytné a vlastivědné představení je pak provoněno omamným pižmem recese a způsobeno bylo jako neodolatelná návnada předhozená divákovi do hlubin dýmu v restauracích nižších cenových skupin, kde do srdce zčernalého fernetem vyorá hlubokou brázdu touhy po vzdělání a lásky k divadlu. Takto polapený divák se pak stává divadelně nenasytným a honem spěchá v srpnu do Hronova, aby se pak zklamán pokorně vrátil do své rodné restaurace a tam vyčkal dalšího představení neodolatelné malé výčepní scény divadelního souboru NA TAHU.

Na závěr bych ještě rád odpověděl na dotaz , který přišel od diváka Adama Trousila našemu divadelnímu psychiatrovi.

DOTAZ - A. Trousil: „Mám slabou povahu, mohu jít na premiéru představení Paměti Amorovy?“

ODPOVĚĎ – MUDr. Rappl: „Rozhodně nechoďte. Divadlo této úrovně se vám může stát silně návykovým a budete stižen nesnesitelným nutkáním navštívit i každou další reprízu.“

S pozdravem – Divadlu zdar a veselému zvlášť.

Vlastimil Klepáček – autor a režisér

více informací naleznete také na webu DS NA TAHU - www.dsnatahu.cz

 

 
Místo konání akce
 
Divadlo J.K.Tyla Červený Kostelec  

Datum konání akce
 
Neděle 20.3.2011 v 17:00 hod.
Ceník vstupenek
 
ceny: 70,-, 60,-, 50,- Kč
Předprodej vstupenek
 
Cestovní a informační centrum
CA SUR, s.r.o.
5.května 603, Červený Kostelec
(přímo naproti Penny Marketu)
 
Telefon: 498 100 657