Modelářská show Končiny 2011

Neděle 12. června 2011 od 14 hodin - modelářské letiště Končiny

Modelářský klub FALEMO Červený Kostelec Vás srdečně zve v neděli 12. června na modelářské letiště na Končinách, kde od 14 hodin bude probíhat program 17. ročníku modelářské show
Stalo se již tradicí, že druhá neděle v červnu patří modelářům. Letos to bude již po sedmnácté, kdy modeláři z klubu FALEMO připraví atraktivní podívanou pro malé i velké návštěvníky. Jako každý rok bude připraveno k předvedení množství modelů nejen „domácích“, ale snažíme se k účasti přilákat i nevšední a zajímavé modely z okolních i vzdálenějších klubů. K samozřejmostem patří zajištěné občerstvení a ozvučení celé akce. V jednání je účast a předvedení „dospělých letadel“ z některého okolního aeroklubu, dále pak účast našich přátel z Delta Air System Hradec Králové a předvedení umění pilotů záchranné služby. Na tomto roč- níku dojde k rozšíření programu pozemní techniky a poprvé se představí se svými modely aut členové klubu RCA Trutnov. Pokud tedy ještě nevíte, kam se jít podívat v neděli 13. června, zveme vás na modelářské letiště Končiny - Červený Kostelec. Přijďte ocenit vynaloženou snahu, podívat se na zajímavé modely a co vše s nimi modeláři dokáží. Od 14-ti hodin budou pro všechny návštěvníky připraveny letové ukázky, pro děti nějaká ta atrakce a příjemná maličkost u vstupu. Letos budou k vidění letadla od počátku letectví až po nejmodernější stroje včetně vrtulníků a pozemní techniky. Pro letošní ročník se nám opět podařilo získat mediálního partnera Hit Rádio Magic, takže děti i dospělí se mohou opravdu těšit.
Za každou takovouto předváděcí akcí je množství práce, která je navíc závislá na počasí. Mnoho času věnují modeláři samotné stavbě modelů. Nemálo času všichni věnovali přípravě na předvedení a zajištění servisu pro návštěvníky. Proto ještě jednou zveme všechny příznivce na malý modelářský svátek. Předem děkuji všem sponzorům a všem modelářům pořádajícího klubu FALEMO za pomoc při organizaci. Se všemi se těšíme na viděnou v neděli 13. června 2010 od 14-ti hodin na našem klubovém letišti a budeme si přát příznivé letové počasí.

Za LMK Ing. Pavel Koch www.falemo.cz