AKTUALITY‎ > ‎Informace o akcích‎ > ‎

METALGATE CZECH DEATH FEST 2012

přidáno: 9. 5. 2012 7:44, autor: Infocentrum Červený Kostelec   [ aktualizováno 9. 5. 2012 7:49 ]

METALGATE CZECH DEATH FEST 2012

Metalgate CDF
MetalGate Czech Death Fest 2012 – domácí metalová veselice opět na scéně 

Třetí červnový víkend v pátek 15. a v sobotu 16. června 2012, se uskuteční již počtvrté přehlídka českého a slovenského metalu, letní open air festival MetalGate Czech Death Fest 2012 v příjemném a user-friendly prostředí Autocampu Brodský v Červeném Kostelci. Stejně jako v případě minulého ročníku se představí celkem 30 kapel se stylovou různorodostí od death a grindového běsnění přes black, folk metal a metalcore po doom. 

A na koho konkrétně se to vlastně můžete těšit? V pátek na spoluzakladatele tzv. Goteborgské školy melodického death metalu, švédské DARK TRANQUILLITY. V sobotu na ikonu amerického death metalu, SUFFOCATION. Třetí čistě zahraniční formací na festivalu budou španělští black metalisté NOCTEM.
Z domácí scény se zúčastní spolupořádající death metalisté TORTHARRY, dále ISACAARUM (grind-black), LIVEEVIL (metal-electronica), CRUADALACH (folk metal), POPPY SEED GRINDER (death-hardcore), MARTYRIUM CHRISTI (death), TROLLECH (pagan black), ABSTRACT ESSENCE (avantgarde-metal), GORGONEA PRIMA (industrial-black), PSYCHOTIC DESPAIR (aggro-emo), F.O.B. (death-metalcore), MINCING FURY (death-grind), MATER MONSTIFERA (atmospheric black), UNBORN (trash metal), FEEBLE MINDED (death), ET MORIEMUR (doom) a další. Ze slovenské scény k nám zavítá trojice BRAINSCAN (alternative-metal), ATTACK OF RAGE (grind) a SUBURBAN TERRORIST (death). Na festivalu též vystoupí vítěz třetího ročníku soutěže metalových kapel MetalGate Massacre. 

Začátek pátečního dění je plánován na 15:00. V sobotu začínáme od 10:00. 

>> Objednat permanentku na METALGATE CZECH DEATH FEST 2012 (15.-16.6.2012)


www.czechdeathfest.cz.
www.metalgate.cz
www.tortharry.com

Předprodej vstupenek také v IC Červený Kostelec

Místo konání akce
Červený Kostelec
Autokemp Brodskiý
Datum konání akce
15.-16 června 2012 
(pátek-sobota)


Ceník vstupenek
permanentka: 590 Kč


Předprodej vstupenek
Cestovní a informační centrum
CA SUR, s.r.o.
5.května 603, Červený Kostelec
(přímo naproti Penny Marketu)
Telefon: 498 100 657
e-mail: info@casur.cz
Comments