Zveme na cyklistické závody horských kol na Bohdašín v Červeném Kostelci. Po úspěšném prvním ročníku jsme se rozhodli závody rozšířit o sobotní sprint. Hlavní závod bude pak v neděli. Termín závodu je: 26. – 27. 8. 2017.

Srdečně Vás zveme na cyklistické závody horských kol na Bohdašín v Červeném Kostelci. 

Po úspěšném prvním ročníku jsme se rozhodli závod rozšířit. V sobotu 26. 8. 2017 v odpoledních hodinách se můžete těšit na novinku v podobě LESÁK SPRINTU. V neděli 27. 8. 2017 vás čeká druhý ročník LESÁK CUPU, tratě jsou dlouhé 40 a 20 km a vedou převážně na Jestřebích horách. Díky podpoře města Červený Kostelec mají dětské kategorie startovné zdarma.

Závody se uskuteční na Bohdašíně, lokalita "Lesák".

Hlavní trasa závodu bude na dva 20 km okruhy po Jestřebích horách. Pro slabší závodníky máme připravenou trasu pouze na jeden, 20 km okruh.
Dětské kategorie mají připravené okruhy po Lesáku a jeho okolí. Díky podpoře města Červený Kostelec si děti budou moci zazávodit zdarma. Kategorie budou po dvou letech, nejmladší kategorie je již od 5 let.

Jedná se o celodenní akci, dětské kategorie budou startovat dopoledne, start hlavní závodu je plánován ve 12:00. Závodníci kteří nebudou chtít vyrazit domů hned po závodě budou moct posedět při zajištěném občerstvení až do večera.

Více na: http://www.lesak-cup.cz