Koule

Kdy: sobota 2. února 2013 (2.2.2013) v 19:30 hodin
Vstupné: 300, 280, 260 Kč, předprodej v IC Červený Kostelec

Divadelní zpracování skandální rozhlasové hry, která rozpoutala lavinu soudních žalob a mediálních emocí, aby se nakonec stala nejstahovanějším pamlskem na internetu a v anketě posluchačů rozhlasovou hrou roku.

Atletická královna Milena už chřestí svými zlatými šperky a blíží se k Vám, Explozivní story o mistrovství světa, o zvedání trakařů i prvních lásek, o osudovém lyžařském kurzu a hororovém soustředění v Horažďovicích… ano, i o setkání s nedostižnou legendou Radmilou…

A k tomu všemu zpívá LIVE Karel Hála, doktor Cvach míchá anabolické steroidy, Jiřina Švorcová recituje o pionýrském odznáčku v intimních partích a Štěpánka Haničincová pomáhá čertíku Bertíkovi odvelet do pekel soudruhy Husáka a Štrougala… Když přidáte navíc srdceryvnou výpověď zfetované laboratorní myši, dojde vám jedno: Pokud rozhlasová verze způsobila pobouření, tak divadelní verze opupínkuje celou českou kotlinu!!!

Režie: David Drábek. Dramaturgie: Markéta Bidlasová. Kostýmy: Simona Rybáková. Scéna: Marek Zákostelecký. Hudba: Darek Král.

Pavla Tomicová jako Milena, atletická královna, Zora Valchařová-Poulovájako Reportérka Lubica a Radmila, atletická legenda, Isabela Smečková Bencová jako Maskérka Miluška, Maminka, Potkana Vendulka a Moderátorka Ája, Kamila Sedlárová jako Asistentka a Sára Tlachecí, Jiří Zapletal jako Karel Hála, Moderátor Klubu seniorů, Doktor Cvach a Václav Klaun I., Tomáš Lněnička jako Režisér, Tatínek, Trenér Hácha a Moderátor Pája, Zdeněk Petrák jako vzpěrač Ivo Vozemba

Délka představeni 2:15 s přestávkou.

Comments