Koncert Společná věc 2011 - Vodnářský zvon

Koncert Společná věc 2011 - Tomáš Pfeiffer, který se koná v Divadle J.K.Tyla v Červeném Kostelci dne 29.11.2011 od 18:30 hodin.
 
"Rád bych vás pozval k prožití mimořádného zvuku Vodnářského zvonu, který dle odkazu pradávných generací pomáhá harmonizovat celou bytost. Zahajujeme již 5. ročník koncertů Společná věc. Můžete se těšit na zbrusu nový program. Parabolická filmová projekce, která doprovází hru na Vodnářský zvon, ukazuje neobyčejnost, jedinečnost i tajemnost toho, co je kolem nás. Na co se můžete těšit? Budou promítnuty netradiční a doslova unikátní záběry horských vodopádů, zajímavá a tajuplná místa naší Země, překrásné snímky vesmíru – galaxie, hvězdokupy a mnoho dalšího.
Každý koncert je vlastně originál – nehraji podle not, atmosféra každého místa je jiná. Je to jedinečný svět rezonance, která zní prostorem a zní i námi.
Budete-li chtít, na konci koncertu se můžete přijít podívat na hru zblízka. Zážitkem je krásný svět kapiček vody, které se vznáší vysoko nad vodní hladinu. Voda, která je součástí nástroje, vykresluje na hladině zajímavé rezonanční obrazce a je tak doslova nevšedním obrazovým i zvukovým záznamem hry.

Těším se na vaši návštěvu.
Tomáš Pfeiffer"

více informací také na www.dub.cz

Místo konání akce
Červený Kostelec
Divadlo J.K.Tyla

Datum konání akce
Úterý 29.11.2011 v 18:30 hod.

Ceník vstupenek
Cena vstupného: 110,-Kč
Zlevněné vstupné: 80,- Kč
(studenti, důchodci, občané se ZTP a ZTP/P).

Předprodej vstupenek
Cestovní a informační centrum
CA SUR, s.r.o.
5.května 603, Červený Kostelec
(přímo naproti Penny Marketu)
Telefon: 498 100 657