Divadelní abonentní cyklus 2012

Pro stávající i nové příznivce divadelních představení jsme připravili abonentní cyklus na rok 2012.

Nezapomeňte si včas zajistit svá oblíbená místa. Abonentky se prodávají do konce prosince 2011 v Informačním centru Červený Kostelec, ul. 5. května 603 (naproti Pennymarketu). Tel: 498 100 657, 724 088 587. Otevřeno po – pá od 9 do 17 hodin.

Cena předplatenky 640,- 580,- a 520,- Kč.
 
PROGRAM ABONENTNÍHO CYKLU 2012
 
LEDEN
Don Juan aneb Strašlivé hodování
Geisslers Hofcomoedianten Kuks


Don Juan – postava, která rezonuje téměř ve všech evropských kulturách (španělské, italské, francouzské, německé i české). Co se však stane, když donjuanství vpadne do jedné zapadlé vesnice ve východních Čechách, kde se sjíždějí bývalé kamarádky na svatbu jedné z nich? Dámská jízda po letech má svoje kouzlo i svoje úskalí, ale rozhodně je tam potřeba všechno „prodrat“!

Hrají: Vendula Štíchová, Blanka Vávrová, Václav Chalupa, Ivana Machalová/Marie Štípková, Kristýna Matějová a Martin Bohadlo.

ÚNOR
Jean-Jacques Bricaire
Maurice Lassayques


Velká zebra aneb Jak že se to jmenujete?

Divadlo PALACE Praha
Hrají: Christian Ondřej Vetchý, Sidonie  Kateřina Hrachovcová - Herčíková / Maurice Jaromír Dulava,
Sabine Jana Janěková ml. / Dana Černá / Kamila Špráchalová, Gisele Martina Hudečková / Dagmar Čárová, Plisson Zdeněk Vencl / Otmar Brancuzský /

Christian má "nemoc". S každou ženou vydrží jen chvíli. Byl ženatý s Gisele, ale po čase na něj padla hrůza a pocítil nepřekonatelnou potřebu utéct. Aby své svědomí alespoň částečně utišil, uzavřel ve prospěch své ženy vysokou životní pojistku a předstíral, že se na rybách utopil.

Tento trik úspěšně použil v životě dvakrát a právě se ho chystá zrealizovat potřetí. Jenomže tentokrát mu osud postaví do cesty problém v podobě přítele z dětství, který ho pozná podle náhodné fotografie v novinách a navštíví ho.

Christian, který měl vždy vše dopodrobna naplánováno, musí najednou improvizovat a ke své hrůze se ocitá tváří v tvář se svými "vdovami" i novou snoubenkou. Podaří se mu tuto nezávidění hodnou situaci zvládnout i potřetí?

BŘEZEN
Autor: Arnošt Goldflam
Dámská šatna


Uvádí Ochotnický spolek Tyl Kutná Hora
Ve hře Arnošta Goldflama se setkáte se čtyřmi herečkami různého věku. Čtyřmi kolegyněmi, kamarádkami a soupeřkami. Prožijete spolu s nimi dlouhé čekání na roli, vzrušující přípravu premiéry, každodenní rutinu repríz, ale hlavně jejich obyčejné a přece dojímavé osudy.

A jestlipak víte, která místnost v divadle je ta opravdu nejdůležitější? Kde se všechno určuje, probírá, ovlivňuje, posuzuje a rodí? Tím tajemným, mystickým a vzrušujícím místem je ... dámská šatna.

Režie: Václav Veselý
Hrají: Líza / Marcela Jiroušková, Truda / Iva Pilcerová, Marie / Eva Bicanová, Klára / Bára Bártová

ZÁŘÍ
Autor: Johann Wolfgang Goethe
FAUST A MARKÉTKA


Městské divadlo Mladá Boleslav
„…Tomu se rovnej, koho chápat stačíš…”
Zkuste si představit, že by vám někdo za podpis nabídl všechno.

Cokoliv si budete přát. Dokonalé štěstí. Otázka nezní, zda-li byste podepsali či nepodepsali. Otázka je, zda by vás vůbec napadlo se zeptat, co za to (ten někdo) bude chtít.

Přijďte se podívat na jednu z nejlepších her v dějinách dramatu, která se na prknech mladoboleslavského divadla ještě nehrála. Faust je symbolem věčného lidského hledání – je posedlý touhou najít smysl života. Budete překvapeni, jak málo se člověk mění a jak Goethe hovoří přímo z našich duší, které se neustále snaží najít Boha. Někdy zaslepeni za Boha považujeme Ďábla a – ať už vědomě či nevědomě – otevíráme Pandořinu skříňku.

Je Bůh? Není.
A kdo se to tedy člověku posmívá? Pravděpodobně ďábel.
A ďábel je? Taky není.

LISTOPAD
Autor: Pierre Palmade a Christophe Duthuron
Na útěku


Divadlo Ungelt Praha
Nezdolnou energií a nadějí nabitá komedie o náhodném setkání dvou obyčejných žen vydávajících se na cestu za svobodou, dobrodružstvím a životem prožitým naplno. Ve hře, která se s humorným nadhledem dotýká i témat nelehkých můžete vidět Janu Štěpánkovou a Zlatu Adamovskou. Ve Francii slavila tato hra velký úspěch. Režie Ladislav Smoček. Česká premiéra.
Obvyklá délka představení: 2 hodiny včetně přestávky

Účinkující:Claude: Jana Štěpánková
Margot: Zlata Adamovská

PROSINEC
Divadelní hra v podání
DS NA TAHU při MKS Červený Kostelec
Místo konání akce
Červený Kostelec
Divadlo J.K.Tyla
Datum konání akce
rok 2012

Ceník vstupenek
Cena abonentky 640 / 580 / 520 Kč / rok 2012
 

Předprodej vstupenek
Cestovní a informační centrum
CA SUR, s.r.o.
5.května 603, Červený Kostelec
(přímo naproti Penny Marketu)
Telefon: 498 100 657