DOMŮ‎ > ‎

REKLAMA U NÁS

Prezentace Vašich služeb na webu www.cervenokostelecko.cz

Naším cílem je poskytovat turistům a dalším návštěvníkům našeho regionu plnohodnotný rozsah informací, které umožní klidné a příjemné strávení času na Červenokostelecku.
 
V zájmu této snahy poskytujeme jak na tomto regionálním webu www.cervenokostelecko.cz, tak i v rámci námi provozovaného Informačního centra informace o nabídce nejrůznějších služeb, možnostech ubytování a stravování, tipech na nejrůznější pěší, automobilové či cyklo výlety.
 
Samozřejmostí je poskytování informací o nejrůznějších kulturních, společenských či sportovních akcích v našem regionu či v blízkých sousedních regionech a s tím spojený případný předprodej vstupenek na tyto akce.
 
Nabízíme hned několik možností prezentace Vašich činností:  

Zápis firem a nabídky služeb ZDARMA 

Budeme proto velice rádi, pokud nám poskytnete kontaktní či jiné popisné informace o Vašich nabízených službách a tím nám umožníte lépe informovat turisty, občany či další osoby o nabízených službách v Červeném Kostelci a okolí.
 
Tato služba uveřejnění v našich regionálních seznamech je poskytována ZDARMA:  

Výhody zápisu

ZÍSKEJTE VÝHODU
+ zápis ZDARMA
+ účinná propagace
+ aktivní kontakty
+ navštěvovaný web
+ informace v IC
 
....dejte o sobě vědět !
 
... o své firmě
 
... o ubytovací kapacitě
 
... o restauraci
 
... o akci v Č.Kostelci
Seznam FIRMY A ORGANIZACE (firmy, poskytovatelé služeb, prodejny, úřady apod.)

Seznam UBYTOVÁNÍ V REGIONU (možnosti ubytování v apartmánech, penzionech, hotelích)

Seznam RESTAURACE A VINÁRNY (možnosti stravování a občerstvení- restaurace, hostince, vinárny, kavárny, pizzerie, bary, stánky s občerstvením apod.)
Nabídka služeb a možnosti ubytování a stravování jsou prezentovány také návštěvníkům Informačního centra v okamžiku kdy hledají tyto služby.Tyto údaje jsou dále také využívány naším IC při tvorbě informačních materiálů o možných výletech v okolí a nabídce služeb, možnosti ubytování či stravování na trase výletů apod.

O zařazení do těchto seznamů můžete požádat na základě vyplněného formuláře. 
Takto vyplněný formulář stačí vyplnit on-line a odeslat. V případě dotazů či nejasností nás kontaktujte na telefonu 724 088 587.

Prezentace kulturních a společenských akcí - ZDARMA

V případě, že jste organizátorem kulturně-společenské akce v našem regionu rádi Vaši akci uvedeme v přehledu akcí (Kulturní program). V takovém případě nám stačí pokud nám zašlete e-mailem informace o akci, uvedete kontakty na sebe či zodpovědnou osobu pověřenou organizací akce a případně zašlete doˇplňující informace o programu, vhodnou fotodokumentaci (nejlépe soubory *.jpg), či jiné potřebné dokumenty.

Předprodej vstupenek v rámci IC města

Potřebujete prodejní místo pro prodej vstupenek na Vámi pořádanou kulturní či společenskou akci? Zařadíme Vaše vstupenky do našeho předprodeje vstupenek v Informačním centru a návštěvníci Vaší akce si je budou moci zakoupit předem u nás. Tato služba je zpoplatněna na základě vzájemné dohody. V případě zájmu o tuto službu nás kontaktujte..

Reklama na webu cervenokostelecko.cz

V současné době připravujeme technické podmínky pro bannerovou či jinou formu reklamy. Přesto pokud budete mít o tuto formu reklamy a zviditělnění své firmy či činnosti zájem, kontaktujte nás