Tábořiště Špinka u Červeného Kostelce

Kontaktní informace k ubytování
 
 
 Typ:
 tábořiště
 Kapacita:
 4 + 2  (počet lůžek + počet přistýlek) + vlastní stany, karavany
 
 
 Ulice:
 Osada 2, Olešnice 106
 Město:
 Červený Kostelec
 PSČ:
 549 41
 
 
 Telefon:
 +420 608 885 366
 e-mail:
 web:
 Skype:
 
 
 
 GPS:
 GPS 50°28'34.31"N, 16°5'30.295"E
 mapa:
 
 

Rychlá informace:
 
 
 Možnost parkování v objektu
 ANO 
 Vlastní toaleta/WC
 ANO (v rámci kempu)
 Vlastní koupelna
 ANO (v rámci kempu)
 Vlastní kuchyňka/možnost vaření
 ANO (v rámci kempu)
 Gril, zahrada, venkovní posezení
 ANO
 Možnost koupání v/u objektu
 ANO 
 Dětský koutek, hřiště pro děti
 ANO 
 Restaurace
 ANO 
 Pobyt zvířat povolen
 ANO 


Popisné informace k ubytování
 
Tábořiště Špinka nabízí široké spektrum možnosti ubytování  - pod širákem, ve vlastních stanech, ve vlastních karavanech nebo obytných automobilech, v pronajatých stanech, v pronajatých karavanech, v pronájatých maringotkách, v pronajatých chatkách, na plovárně - pro romantiky ( bez elektřiny ).
 
Dále je možný celosezónní pronájem stanovacího místa, celosezónní pronájem stání pro karavan, celosezónní pronájem maringotky, celoroční stání pro karavany nebo obytné vozy a pro maringotky.

Tábořiště se rozkládá na cca 4000 m2 travnaté plochy a jerozděleno do tří částí. Jedna část se nachází v okolí recepce - tady parkují karavany s celosezónním pobytem , druhá část vedle pláže - ta je vhodná pro stany i pro karavany - je místy porostlá stromy , takže jsou zde i stinná místa. Třetí část se nachází za lesíkem, dále od recepce - zde je naprostý klid a je vhodná jak pro stany tak i pro karavany, ale není zde možnost napojení na elektrickou přípojku.

Zhruba uprostřed tábořiště se nachází recepce, sprchy, a umývárna. Zde je k dispozici pitná voda. Teplá voda je zajištěna solárním ohřevem takže pokud nesvítí slunce teče jen studená. Poblíž recepce v lese jsou WC. Část WC jsou suché záchody se septikem a od roku 2010 jsou vybudovány 2 nové chemické WC . Vedle recepce je občerstvení KELIŠ BAR s posezením, veřejná pláž, hřiště na nohejbal či volejbal a také hřiště na Petanque. O 150m dále je kiosek kde se dají koupit základní potřeby , potraviny a objednat pečivo. V centrální části tábořiště je v provozu celonoční veřejné osvětlení.

Fotogalerie ubytování

Tábořiště Špinka ‎‎(ubytování)‎‎Mapka oblasti / umístění ubytování v regionu

Rychlý dotaz do informačního centra - mail