Bouda Pod Sněžkou

Popis ubytování - informace:     

 

Bouda byla v roce 2004 kompletně zrekonstruována.
 
Ubytovací kapacita je 34 lůžek plus 4 přistýlky, nabízíme 2 až 4 lůžkové pokoje a dvoupokoje. U několika pokojů je možnost přistýlky v podkroví, které je spojeno s pokojem vyklápěcími schůdky. Pokoje mají svoji koupelnu a jsou vybaveny TV se satelitním příjmem. Příjemná je i cenu ubytování. Bouda navíc nabízí k využití vlastní saunu, whirlpool (pro 5 osob), stolní tenis, fotbálek, klubovou místnost s krbem (možno použít také jako školící mistnost, nebo kuřárnu). Dále má místnost pro úschovu kol a novou lyžárnu se sušákem bot. Máme v celém objektu WIFI!

Ubytovat je možno se na libovolný počet dní - nemáme turnusy.Horská chata - Bouda Pod Sněžkou [GPS: s.š. 50° 43´ 14.68˝ v.d. 15° 43´ 34.12˝], je umístěna na unikátním místě - na samotě na konci cesty v Obřím Dole, který je nazýván pro nádhernou přírodu Perlou Krkonoš. Chata leží v Krkonošském národním parku, 3 km od turistického centra Pece pod Sněžkou, v nadmořské výšce 950 m n.m. Na místě, kde je "nádherné ticho hor, výběrové ticho se zárukou" a kde jsou hvězdy jasnější a níž...

Bouda Pod Sněžkou je místem k občerstvení, ale i možností k ubytování a vychutnání si okolních krás. Je oázou klidu vhodnou k relaxaci, lelkování, krátkým procházkám do okolí nebo i větším výšlapům pěšky nebo na kole, v zimě na běžkách, sněžnicích, či na "ski-alpech", a samozřejmě ubytování pro sjezdaře brázdící známá lyžařská centra v okolí.

Bouda navíc nabízí k využití vlastní saunu, whirlpool, stolní tenis, fotbálek, klubovou místnost s krbem (školící místnost), venkovní ohniště a pro své hosty zdarma parkoviště.

Kapacita:                      

 počet lůžek (+ přistýlek):  34 + 4

Kontaktní informace:    

 Ulice: Obří důl 199
 Město: Pec pod Sněžkou
 PSČ: 54221
   
 Telefon: +420 776 837 268
 e-mail: info@boudapodsnezkou.cz
 web: www.boudapodsnezkou.cz
 Skype:  
   
 GPS: s.š.50°43´14.68˝ v.d.15°43´34.12˝
  

Typ:                       CHATA   

Fotogalerie: