Autokemp Brodský u Červeného Kostelce

Kontaktní informace k ubytování
 
 
 Typ:
 kemp
 Kapacita:
 70 + 20  (počet lůžek + počet přistýlek)
 
 
 Ulice:
 Autokemp Brodský
 Město:
 Červený Kostelec
 PSČ:
 549 41
 
 
 Telefon:
 +420 491 461 193, +420 739 445 762
 e-mail:
 web:
 Skype:
 
 
 
 GPS:
 GPS 50°28'34.31"N, 16°5'30.295"E
 mapa:
 
 

Rychlá informace:
 
 
 Možnost parkování v objektu
 ANO 
 Vlastní toaleta/WC
 ANO (v areálu kempu)
 Vlastní koupelna
 ANO (v areálu kempu)
 Vlastní kuchyňka/možnost vaření
 ANO (v areálu kempu)
 Gril, zahrada, venkovní posezení
 ANO
 Možnost koupání v/u objektu
 ANO
 Dětský koutek, hřiště pro děti
 ANO 
 Restaurace
 ANO 
 Pobyt zvířat povolen
 ANO 


Popisné informace k ubytování
 
K ubytování jsou pro vás připraveny chatky, obytné buňky nebo se můžete ubytovat ve vlastním stanu. Jelikož jsme autocamp, poskytujeme služby a zázemí také pro karavany. Chatky jsou čtyřlůžkové, s možností přistýlky v podkroví. Výbavu chatky tvoří dvě patrové postele s lůžkovinami , stůl, 4 židle , velká a malá skříň, světlo a zásuvky. V případě potřeby je možné i vytápění. Výbava obytných buněk je totožná s výbavou chatek. Před chatami jsou velká ohniště s posezením.
 
Plocha pro stany či karavany je v příjemném stínu březového háje nebo na slunné travnaté louce. Parkování automobilu je možné přímo vedle postaveného stanu či karavanu. Rovněž tak oheň je možné si rozdělat u vlastního stanu.
 
Provozní doba kempu je sezónní, a to od dubna do října. Stravování je možné v originální vodnické restauraci, nebo z vlastních zdrojů. Přímo v areálu je prodejna základních potravin, drogerie a denního tisku. V autocampu je také rychlé občerstvení a zahradní restaurace. K dispozici je společná kuchyňka s plynovými vařiči a dřezy s teplou vodou na mytí nádobí. V případě přání lze zajistit polopenzi i plnou penzi.
 
Dobře udržované sociální zázemí v kempu. K dispozici je dostatečné množství dámských i pánských toalet včetně dětské. Umyvárny, sprchy i toalety jsou komplet vykachlíčkovány. Teplá voda je k dispozici, ve sprchách na mincovníky (10Kč). Celé sociální zařízení se průběžně uklízí po celý den. V autocampu je krásné přírodní dětské hřiště s houpačkami, kolotočem, prolézačkami a pískovišti. Dále je k dispozici hřiště na nohejbal či volejbal, půjčovna sportovních potřeb a lodí, kde si můžete půjčit pramice, kánoe, kajak, surf, plachetnici či šlapadlo.
 
V kempu je společenská místnost s televizí a ošetřovna pro případ úrazu. Autocamp je oplocen a v noci hlídán. V kempu je k dispozici úschovna kol.

Fotogalerie ubytování

Autokemp Brodský ‎‎‎(ubytování)‎‎‎

 

Mapka oblasti / umístění ubytování v regionu

Rychlý dotaz do informačního centra - mail