Zprávičky z Informačního centra - březen 2011

přidáno: 1. 3. 2011 9:08, autor: Infocentrum Červený Kostelec   [ Aktualizováno 1. 3. 2011 14:31 uživatelem IC Červený Kostelec ]

Zprávičky z Informačního centra - březen 2011

Informační centrum v Červeném Kostelci prošlo úspěšnou certifikací v rámci Asociace turistických informačních center České republiky, které jsme členem. Tato certifikace je tak pro návštěvníky informačního centra garancí kvality poskytovaných služeb a pro nás pak závazkem dodržování standardů procesů a činností. Věříme, že i nadále se nám tak podaří rozvíjet další služby pro kvalitní funkci informačního centra. A jelikož je kvalitní fungování informačního centra založené na dostatku dostupných informací a úspěšné spolupráci s místními poskytovateli služeb, ubytování, stravování a zejména pak municipálními strukturami, budeme velice rádi, poskytnete-li nám dostatečnou součinnost. Proto bychom rádi oslovili poskytovatele služeb turistům, místní firmy, ubytovatele či provozovatele restaurací, hospůdek či vináren o poskytnutí kontaktů a informací o svých nabízených služnách dle návodu v tomto článku či na našem webu. Naoplátku všem těmto subjektům nabízíme vyhledávanou formu reklamy a propagace jejich činnosti na našem webu či v rámci naší další činnosti informačního centra.
 
A nyní pár slov k tomu, co nás čeká v měsíci březnu. Měsíc březen by mohl být v Červeném Kostelci plným právem nazýván divadelním. Ve čtyřech dnech na začátku měsíce (3- - 6. 3. 2011) se u nás představí dvanáct významných divadelních s
ouborů v rámci 14. Divadelního festivalu v Divadle J.K.Tyla v Červeném Kostelci, tzv. Východočeské přehlídky amatérského činoherního divadla. Diváci tak budou mít možnost shlédnout to nejlepší z nabídky současného amatérského divadla. Červenokostelecký DS NA TAHU připravil na večer před zahájením festivalu pro diváky speciální nabídku a sehraje navíc k programu festivalu své představení Dítě, p
es a starý herec na jeviště nepatří, aneb Cyráno. Nicméně s Divadelním festivalem nám nabídka divadelních představení rozhodně v měsíci březnu neskončí, jelikož nás ještě čeká představení v rámci abonentního divadelního cyklu – S Pydlou v zádech v hlavní roli s Josefem Dvořákem a v závěru měsíce pak doplněné představení DS NA TAHU Paměti Amorovy. Na všechna představení (divadla, koncerty, akce) si můžete zakoupit vstupenky v našem Informačním centru, přičemž přehled nabízených vstupenek na akce na Červenokostelecku a okolí Vám přinášíme v našem Předprodeji vstupenek.:

Naši nabídku vstupenek na nejrůznější akce v našem regionu neustále aktualizujeme a aktuální informace naleznete průběžně na našich webových stránkách www.cervenokostelecko.cz. Kromě regionálního prodeje vstupenek Vám také přinášíme širokou nabídku nejrůznějších vstupenek na divadelní představení, muzikálová představení a koncerty po celé České republice, jelikož úzce spolupracujeme s nejvýznamnějšími vstupenkovými portály jako jsou Ticketportal, Ticket-Art, Ticketstream apod.. V případě Vašeho zájmu Vám tak můžeme nalézt tisíce nejrůznějších představení či koncertů po celé České republice a přímo v naší kanceláři Vám pak vytisknout originální vstupenky na základě našich on-line přístupů včetně umožnění výběru konkrétního sedadla či místa k sezení.

Jarní měsíce jsou spojovány s celou řadou nejrůzněji zaměřených poznávacích zájezdů, a proto jsme velice rádi, že Vám můžeme nabídnout celou řadu poznávacích či pobytově-poznávacích zájezdů po celé Evropě či vzdálenějších destinacích. U mnoha z těchto zájezdů Vám jsou k dispozici i odjezdy přímo z Červeného Kostelce či nejbližšího okolí. Jedná se například o zájezdy Tropický ráj - Berlín (23.4.), Paříž (5.-9.5.), Berlín (23.4.), Vídeň (4.6.), Český Krumlov a Salcburk (6.-8.5.), Severní Itálie (11.-15.5.), Londýn (2.-6.7.), Ř
ím a Neapolský záliv (27.9.-2.10.), Krakov, Wieliczka a Vysoké Tatry (1.-3.4.), Řím přes Veronu a Florencii (7.-12.5.) a mnoho dalších. Novinkou letošního roku je široká nabídka zájezdů pro seniory nad 55 let, která v rámci akce 55+ nabízí cenově zvýhodněné pobyty na Kypru, Mallorce, Kanárských ostrovech, v Andalusii či na Madeiře.


Pro ty z Vás, kteří dávají přednost aktivitám pod hřejivým sluncem a možnosti se vyhřát a vykoupat na krásných exotických plážích s teplým mořem, nabízíme širokou paletu zájezdů do exotických destinací za lenošením u moře nebo aktivním poznáváním nejrůznějších exotických míst. Samozřejmě pro Vás máme připraveny i nejnovější katalogy zájezdů a pobytů na letní sezónu 2011, přičemž v naší nabídce naleznete zájezdy od více jak 200 cestovních kanceláří. To vše máte u nás na jednom místě s jistotou, že nikdy neplatíte žádné poplatky navíc. Pokud si k nám přijdete vybrat svou letní dovolenou, rádi Vám pomůžeme a poradíme s výběrem. Obdobně jako v loňském roce pro Vás budeme zajišťovat oblíbenou službu Pohlídat last-minute termín, kdy našim klientům dle jejich nastavených parametrů pohlídáme vhodné nabídky zájezdu či pobytu. Rozšířili jsme také nabídku tuzemských pobytů v nejrůznějších chatách, chalupách či penzionech v Česku i na Slovensku a stejně tak se rozšířila i nabídka nejrůznějších lázeňských či wellness pobytů v lázeňských zařízeních v Česku, na Slovensku, v Maďarsku a ve Slovinsku.

V naší kanceláři pro Vás stále máme nejnovější vydání turistických novin česko-polského pohraničí Kladské pomezí, které nabízejí celou řadu zajímavých článků a informací o akcích v našem regionu. V rámci přípravy na letní turistickou sezónu také pro vás průběžně aktualizuje informační materiály z regionu.

V souvislosti se snahou připravit návštěvníkům a občanům našeho regionu co nejkvalitnější rozsah informací o nabízených službách připravujeme možnost prezentace svých služeb pro firmy či další poskytovatele služeb. Věříme, že tato nabídka osloví poskytovatele ubytování, stravování, služeb pro turisty a cykloturisty, pořadatele nejrůznějších akcí apod.

Informace o nabídce služeb pro turisty - uveřejnění nabídky těchto služeb je poskytováno zdarma a podrobnější informace naleznou zájemci na adrese
http://www.cervenokostelecko.cz/reklama nebo přímo v naší kanceláři.
A jen tak mimochodem – rozhodli jsme se změnit vnitřní uspořádání naší kanceláře a věříme, že se Vám tato z měna bude líbit. Přijďte se podívat - již nyní se těšíme na Vaši návštěvu.
 
A kde nás tedy najdete? Naše kancelář je v Červeném Kostelci na ulici 5. května č.p. 603, přímo naproti PennyMarketu. Informace o nás a o akcích v regionu naleznete na www.cervenokostelecko.cz, případně Vám je sdělíme na našem telefonu 498 100 657 a samozřejmě na našem e-mailu info@casur.cz.

Ing. Roman Kejzlar a Ing. Bronislava Kejzlarová
Comments