Zprávičky z informačního centra - duben 2011

Divadelní březen se svým 14. divadelním festivalem v Červeném Kostelci skončil a už je tu Duben jako měsíc spojovaný s tolik očekávanými velikonočními svátky. Samozřejmě jako každý měsíc v roce Vám nabízíme možnost využít také dubnové dny k návštěvě některé z kulturních či společenských akcí, jejichž předprodej vstupenek zajišťujeme. V červenokosteleckém divadle se bude hrát další hra v rámci abonentského cyklu 2011 Zdravý nemocný s Karlem Rodenem v hlavní roli a vzhledem k hereckému obsazení lze očekávat pěkný kulturní zážitek. V důsledku nutné změny březnového termínu divadelního představení S Pydlou v zádech s Josefem Dvořákem v hlavní roli Vám i nadále nabízíme vstupenky na toto představení, které bylo přeloženo na nový termín 28. května 2011. Kromě těchto hlavních divadelních představení Vám však nabízíme i vstupenky na akce v okolí Červeného Kostelce a věříme, že si tak z nabídky akcí určitě vyberete tu svou oblíbenou.

Datum

Kdy

Název představení, koncertu, akce

Místo konání

8.4.2011

16:00

Koncert Xindl X v Hronově

Hronov – Sál Josefa Čapka

9.4.2011

19:30

Zdravý nemocný - divadelní představení (abon.cyklus 2011)

Divadlo J.K.Tyla Č.Kostelec

23.4.2011

20:00

Kabát-Banditi di Praga tour 2011 – koncert

Pardubice

20.5.2011

19:00

Jaroslav Svěcený - koncert

Nové město n.M.- Zámek

3.6.2011

20:00

Lucie Bílá – koncert

Opočno

10.6.2011

Metalgate Czech Death Fest 2011 (10.-11.6.2011)

Autocamp Brodský Č. Kostelec

                Kromě regionálního prodeje vstupenek Vám samozřejmě přinášíme širokou nabídku nejrůznějších vstupenek na divadelní představení, muzikálová představení a koncerty po celé České republice, včetně oblíbených divadelních představení, oper, operet či muzikálů pražských divadel.

Širší výběr z nabídky vstupenek na nejrůznější akce naleznete na našich webových stránkách www.cervenokostelecko.cz nebo nejlépe přímo v naší kanceláři – nabídku pro Vás neustále aktualizujeme.

                Duben je ale také měsícem, kdy již řada turistů nevydrží sedět doma a začíná vyrážet do okolí na kratší či delší pěší výlety spojené s pozorování či fotografováním probouzející se přírody. Pro takové z Vás máme připraveny materiály o možných výletech do okolí Červeného Kostelce a průběžně pro Vás doplňujeme další informace dle jejich vydání. A samozřejmě nemůžeme zapomenout pozvat skalní turisty na 36. ročník Hadařské pětadvacítky pořádaný Klubem českých turistů, který se koná 30. dubna 2011.     

                Jarní měsíce jsou spojovány i s celou řadou nejrůzněji zaměřených poznávacích zájezdů, a proto jsme velice rádi, že Vám můžeme nabídnout širokou paletu těchto zájezdů. U mnoha z nich Vám jsou k dispozici i odjezdy přímo z Červeného Kostelce nebo jeho nejbližšího okolí. Jedná se například o zájezdy Tropický ráj u Berlína (23.4.), Paříž (5.-9.5.), Berlín (23.4.), Vídeň (4.6.), Český Krumlov a Salcburk (6.-8.5.), Severní Itálie (11.-15.5.), Londýn (2.-6.7.), Řím a Neapolský záliv (27.9.-2.10.), Řím přes Veronu a Florencii (7.-12.5.) a mnoho dalších. Novinkou letošního roku je široká nabídka pobytově-poznávacích zájezdů pro seniory nad 55 let, která v rámci akce 55+ nabízí cenově zvýhodněné pobyty na Kypru, Mallorce, Kanárských ostrovech, v Andalusii či na Madeiře.

               

Pro ty z Vás, kteří dávají přednost aktivitám pod hřejivým sluncem a možnosti se vyhřát a vykoupat na krásných exotických plážích s teplým mořem, nabízíme zájezdy do exotických destinací za lenošením u moře nebo aktivním poznáváním nejrůznějších exotických míst. Samozřejmě pro Vás máme připraveny i nejnovější katalogy zájezdů a pobytů na letní sezónu 2011, přičemž v naší nabídce naleznete zájezdy od více jak 200 cestovních kanceláří. To vše máte u nás na jednom místě s jistotou, že nikdy neplatíte žádné poplatky navíc. Pokud si k nám přijdete vybrat svou letní dovolenou, rádi Vám pomůžeme a poradíme s výběrem. Obdobně jako v loňském roce pro Vás budeme zajišťovat oblíbenou službu Pohlídat last-minute termín, kdy našim klientům dle nastavených parametrů pohlídáme vhodné nabídky zájezdu či pobytu. Rozšířili jsme také nabídku pobytů v nejrůznějších chatách, chalupách či penzionech v Česku. na Slovensku, Rakousku a dalších okolních zemích. Stejně tak se rozšířila i nabídka vyhledávaných lázeňských či wellness pobytů v lázeňských zařízeních v Česku, na Slovensku, v Maďarsku a ve Slovinsku. 

                Na přelomu dubna a května bude vydáno nové letní číslo novin česko-polského pohraničí Kladské pomezí, které Vám nabídnou celou řadu zajímavých článků a informací o připravovaných akcích v našem regionu v nadcházející letní sezóně 2011. V poslední fázi příprav je také sborník tipů na výlety z Červeného Kostelce jako součást nově vydávané sbírky 47 výletů Kladským pomezím. V rámci přípravy na letní turistickou sezónu také pro vás průběžně aktualizuje informační materiály z regionu.

 
V souvislosti se snahou připravit návštěvníkům a občanům našeho regionu co nejkvalitnější rozsah informací o poskytovaných službách v našem regionu nabízíme možnost prezentace služeb firmám a poskytovatelům v rámci našeho Informačního centra a webu www.cervenokostlecko.cz. Věříme, že tato nabídka osloví zejména poskytovatele ubytování, stravování, služeb pro turisty a cykloturisty, pořadatele nejrůznějších akcí a umožní jim více zviditelnit nabízené služby a zároveň zvýší celkovou atraktivitu regionu pro turisty.

Výzva pro FIRMY, poskytovatele ubytování, stravování a dalších služeb pro turisty

Informace o nabídce služeb jednotlivých firem v regionu Červeného Kostelce

Informace o nabídce služeb pro turisty – ubytování, stravování…

nabízíme možnost uveřejnění nabídky vašich služeb v adresáři firem - uveřejnění je poskytováno zdarma

Podrobnější informace naleznou zájemci na adrese http://www.cervenokostelecko.cz/reklama

nebo přímo v naší kanceláři.     

               
A jen tak mimochodem – rozhodli jsme se změnit vnitřní uspořádání naší kanceláře a věříme, že se Vám tato změna bude líbit a umožní Vám lepe využívat nabídku materiálů informační centra a zároveň si případně vybrat svou dovolenou či pobyt v tuzemsku nebo zahraničí. Přijďte se podívat - již nyní se těšíme na Vaši návštěvu.

A kde nás tedy najdete? Naše kancelář je v Červeném Kostelci na ulici 5. května č.p. 603, přímo naproti PennyMarketu. Informace o nás a o akcích v regionu naleznete na www.cervenokostelecko.cz, případně Vám je sdělíme na našem telefonu 498 100 657 a samozřejmě na našem e-mailu info@casur.cz.

Ing. Roman Kejzlar a Ing. Bronislava Kejzlarová

Cestovní a informační centrum