Možnost zápisu do katalogu ubytovatelů v Kladském pomezí na rok 2013

zveřejnění v katalogu ubytovatelů
Vážení ubytovatelé ,
rádi bychom Vás informovali o možnosti prezentace Vašeho ubytovacího zařízení na internetových stránkách www.kladskepomezi.cz a v nově vydávaném katalogu ubytovacích zařízení v Kladském pomezí pro rok 2013. 

Internetové stránky Kladského pomezí byly v roce 2012 graficky aktualizovány a upraveny v doufáme zajímavý regionální informační portál. Poskytují komplexní informace pro návštěvníky a turisty – turistické cíle, tipy na výlety, přehled kulturních akcí, novinky o dění v regionu a další zajímavé informace.

Poskytneme Vám prostor pro prezentaci vašeho ubytovacího zařízení v sekci ubytování na jeden kalendářní rok. Dále budeme Vaše zařízení prezentovat na výstavách a veletrzích v expozici Kladského pomezí, ve 12 informačních centrech, na vybraných veletrzích cestovního ruchu v ČR i zahraničí za účasti Krajského úřadu Královehradeckého kraje a České centrály cestovního ruchu Praha.

Cena za uvedené služby činí pro rok 2013 – 500,- Kč včetně uveřejnění fotografie (www + tištěný katalog)

Jako BONUS získáváte navíc prezentaci Vašeho ubytování zdarma na webu www.cervenokostelecko.cz, který se zaměřuje na Vaši místní oblast. Informace o ubytování bude navíc zdarma umístěna na webu (konkrétní umístění: http://www.cervenokostelecko.cz/home/ubytovani) a je samozřejmě dostupná i v turistickém informačním centru ve městě (Cestovní a informační centrum Červený Kostelec).

Pokud máte zájem o tuto formu prezentace, je třeba nahlásit potřebné údaje nejpozději do 20.listopadu 2012, a to následujícími způsoby: 

 - vyplněním on-line formuláře umístěného níže pod textem, nebo
 - kontaktujte přímo Cestovní a informační centrum Červený Kostelec
        5.května 603, Červený Kostelec, tel: 498 100 657, mobil: 724 088 587,info@casur.cz, kde s Vámi dojednají vše potřebné.

POZOR: uzávěrka žádostí je 20.11.2012

Těšíme se na další spolupráci v nadcházející turistické sezóně.
Branka, o.p.s.
CA SUR, s.r.o.