Vytvořena nová turistická vizitka č. 1731

Turistická vizitka 1731
Byla vytvořena a vytištěna nová turistická vizitka  č. 1731 a Červený Kostelec se tak zařadil mezi další turisticky atraktivní místa v České republice, která tuto turistickou vizitku vlastní a prodávají turistům a návštěvníkům.

Turistická vizitka je v prodeji v Informačním centru v Červeném Kostelci
Cena turistické vizitky je 12,- Kč
Zájemci si mohou případně zakoupit také tzv. Turistický deník, který slouží k nalepování a sbírání dalších turistických vizitek z navštívených míst.

Co je Turistická vizitka a Turistický deník?
Atraktivní turistická místa jsou prezentována formou TURISTICKÝCH VIZITEK = NÁLEPEK s obrázkem a kuponem, které lze nalepit do TURISTICKÉHO DENÍKU a vytvořit si tak album z cest.
Zasláním KUPONŮ získá turista nejen spoustu ZNALOSTNÍCH ODZNAKŮ A CEN, ale především PŘEHLED NAVŠTÍVENÝCH MÍST, který si také může zobrazit a doplnovat na internetu. K turistickému deníku jsou vydávány MAPY S OBRÁZKY všech vydaných míst. Vydané Turistické vizitky se stávají pod ikonou projektu součástí map na www.mapy.idnes.cza také map do navigací od firmy PLANstudio.Turistický deník a vizitky zakoupíte u re­gistrovaných prodejců. Více informací o projektu Turistických vizitek můžete získat na www.turisticky-denik.cz.