Aktuality (rss)‎ > ‎

Kalendář 2014

přidáno: 21. 11. 2013 3:56, autor: Infocentrum Červený Kostelec   [ Aktualizováno 21. 11. 2013 3:56 uživatelem IC Červený Kostelec ]

Město Červený Kostelec vydalo nový nástěnný kalendář na rok 2014 s tématikou mezinárodního folklorního festivalu

Červený Kostelec vydal nový nástěnný kalendář pro rok 2014. Prezentuje historii a současnost mezinárodního folklorního festivalu

60. mezinárodní folklorní festival Červený Kostelec se blíží. Jubilejní ročník připomínají již nyní nové nástěnné kalendáře. Vydalo je město Červený Kostelec a představují jak historii, tak současnost této největší kulturní akce v našem městě. V prodeji jsou na městském kulturním středisku, v papírnictví Ivín a v informačním centru Červený Kostelec.

Nástěnné kalendáře pro rok 2014 s tematikou mezinárodního folklorního festivalu Červený Kostelec obsahují 46 fotografií sedmi autorů z různých období akce. K vidění tak jsou snímky z vystoupení české krajině blízkých i exotických souborů, povedené momentky ze zákulisí, černobílé snímky z rýzmberského areálu i barevné fotografie z nedávných ročníků. Dlouhou a bohatou historii festivalu i jeho současnost představuje také text v úvodu kalendáře.

Troufáme si proto říct, že je kalendář ideálním dárkem pro všechny příznivce této folklorní akce i červenokostelecké patrioty. 

K prodeji je na městském kulturním středisku, v papírnictví Ivín a v informačním centru Červený Kostelec. Cena: 165 Kč.

Comments